| |
 
 

Społeczeństwo i państwo

 

Społeczności lokalne, krajowe i międzynarodowe, mechanizmy rządzące państwami, polityka globalna, stosunki międzynarodowe, grupy społeczne powołane do realizacji założonych celów. Wszystko co wiąże się ze społeczeństwe i jego działalnością i relacjami międzyludzkimi.

Statystyki

 
  • Kategorii: 8
  • Podkategorii: 58
  • Stron w katalogu: 11895
  • Oczekujące na akceptację: 2
   
 
 

Kategorie

Zobacz:Organizacje i stowarzyszenia

 

Katalog stron internetowych organizacji, stowarzyszeń i innych grup społecznych stawiających sobie konkretne cele i dążących do ich zrealizowania.

Zobacz szczegóły 

Polityka i państwo

 

Katalog stron politycznych o tematyce związanej z dążeniem do objęcia władzy, jej skutecznym sprawowaniem, komentowaniem działań politków, dostarczaniem informacji o polityce gobalnej i krajowej.

Zobacz szczegóły 

Prawo

 

Witamy w dziale katalogu stron poświęconym witrynom związanym ściśle z zagadnieniami polskiego prawa. Prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo karne, prawo administracyjne, adwokaci, sądy, prokuratóry, prawo jao dyscyplina naukowa.

Zobacz szczegóły 

Serwisy regionalne

 

Dział zawiera serwisy regionalne. Oficjalne i nieoficjalne portale miast, powiatów, województw, strony gmin i wsi oraz inne witryny instytucji działających wyłącznie w obrębie konkretnego regionu lub miejscowości w Polsce.

Zobacz szczegóły 

Społeczeństwo

 

Dział katalogu poświęcony stronom o społeczeństwie i dla społeczeństwa. Informacje, serwisy społecznościowe, socjologia, badaniaopini publicznej i wiele innych. Ludzie w Polsce i na świecie.

Zobacz szczegóły 

Religie i wierzenia

 

Zbiór stron o tematyce religijnej. Serwisy informacyjne o religiach świata. Katolicyzm, prawosławie, buddyzm, muzułmanizm, hinduizm i inne religie świata.

Zobacz szczegóły 

Najlepiej oceniane strony

Energooszczędne okna i drzwi

śr. ocena: 4.75 oceniany: 616 razy

Melma - Projektowanie stron Łódź

śr. ocena: 4.52 oceniany: 16793 razy

Cisna - noclegi u Mirosławy

śr. ocena: 4.47 oceniany: 53 razy

Polskie-Strony.org - Katalog polskich stron www

śr. ocena: 4.41 oceniany: 15298 razy

NAP-KOM Naprawa Komputerów

śr. ocena: 4.3 oceniany: 71 razy

Zobacz cały ranking

 

Zadaniem tego katalogu stron internetowych jest gromadzenie adresów wartościowych witryn wraz z krótkimi opisami. Katalog oparty jest o unikalny skrypt, który nie jest powszechnie dostępny i nie będzie powielany, co zapewni jego wysoką jakość.

katalog stron BIGJO