| |
 
 

Katalog BIGJO

 

Baza wartościowych polskich stron internetowych. Nasz katalog jest precyzyjnie moderowany, a korzystanie z niego jest bezpłatne. W trakcie jego tworzenia zwróciliśmy szczególną uwagę na zabezpieczenia antyspamowe dzięki czemu jest on całkowicie odporny na działanie wszelkich robotów i skryptów automatycznego dodawania stron. Innowacyjne rozwiązania i nietypowa struktura katalogu sprawiają, że jest on skutecznym narzędziem promocji witryn internetowych.

Statystyki

 
  • Kategorii: 8
  • Podkategorii: 58
  • Stron w katalogu: 11895
  • Oczekujące na akceptację: 2
   
 
 

Kategorie

Zobacz:Katalog stron www BIGJO

 

Katalog stron SEO - Dlaczego warto umieścić u nas adres swojej strony?

   
Katalog BIGJO jest jedynym w swoim rodzaju katalogiem stron internetowych opartym o profesjonalny system CMS. Dzięki temu mamy pewność, że nasz skrypt nie będzie wielokrotnie powielany. Skrypt katalogu nie jest dostępny w sprzedaży otwartej, a więc stanowi on unikalną stronę internetową, zarówno dla użytkowników jak i wyszukiwarek internetowych.
   
    Złożony proces zgłaszania strony do katalogu i szczegółowe sprawdzanie każdego, wpisu przez redaktorów sprawia, że katalog BIGJO jest całkowicie odporny na działania robotów automatycznie dodających witryny. Użytkownik dodający wpis do naszego spisu stron ma pewność, że adres jego witryny znajdzie się gronie wartościowych stron internetowych zakwalifikowany w odpowiedniej kategorii.

BIGJO jest to katalog stron SEO co oznacza, że umieszczenie adresu dowolnej strony w naszym katalogu podnosi jej wartość i wpływa pozytywnie pozycję tej strony w wyszukiwarkach internetowych. Tworząc katalog stron mieliśmy na uwadze, aby każdy wpis który się w nim znajdzie był otoczony informacjami (contentem) związanym z odpowiadającą mu dziedziną (branżą). Stąd też każda z kategorii posiada swój unikalny opis zawierający słowa kluczowe odpowiadające danej branży oraz nagłówki jasno przedstawiające i podkreślające tematykę danej kategorii (katalogu stron SEO jakim jest Bigjo), w której znajdują się Państwa wpisy.

Na tym jednak nie koniec. Poszliśmy dalej i stworzyliśmy szereg katalogów branżowych (tematycznych) do których również nasi użytkownicy mogą zgłaszać swoje witryny. Informacje o tych katalogach i ich adresy znajdą Państwo pod adresem www.link9.pl.

W celu przyspieszenia indeksowania podstron z nowymi wpisami i zapewnieniu każdej podstronie co najmniej jednego linka "tematycznego" do wpisu każdy katalog stron z rodziny Link9 posiada indywidualną podstronę w domenie www.link9.pl, gdzie prezentowane są ostatnio dodane strony do odpowiednich katalogów. Dzięki temu możemy powiedzieć, że katalogi stron Link9 są nie tylko bezpłatne i starannie opisane, ale również posiadają doskonałe linkowanie wewnętrzne co jest bardzo istotne w procesie pozycjonowania (budowania mocnego linku pozycjonującego).

    Usługa dodawania strony do katalogu jest całkowicie darmowa. Wszystkie katalogi stron rodziny Link9 są to darmowe katalogi stron.

    Zapraszamy do korzystania z katalogu i życzymy sukcesów!
    Dodaj stronę

administracja katalogu

Najlepiej oceniane strony

Energooszczędne okna i drzwi

śr. ocena: 4.75 oceniany: 616 razy

Melma - Projektowanie stron Łódź

śr. ocena: 4.52 oceniany: 16793 razy

Cisna - noclegi u Mirosławy

śr. ocena: 4.47 oceniany: 53 razy

Polskie-Strony.org - Katalog polskich stron www

śr. ocena: 4.41 oceniany: 15298 razy

NAP-KOM Naprawa Komputerów

śr. ocena: 4.3 oceniany: 71 razy

Zobacz cały ranking

 

Zadaniem tego katalogu stron internetowych jest gromadzenie adresów wartościowych witryn wraz z krótkimi opisami. Katalog oparty jest o unikalny skrypt, który nie jest powszechnie dostępny i nie będzie powielany, co zapewni jego wysoką jakość.

katalog stron BIGJO