| |
 
 

Internet i komputery

 

Kategoria stron związanych z internetem i komputerami. Wszystko o globalnej sieci www, sprzęcie komputerowym, opragramowanie komputerowe, sieci, aplikacje internetowe, społeczność w internecie oraz usługi świadczone w internecie lub dla internetu.

Statystyki

 
  • Kategorii: 8
  • Podkategorii: 58
  • Stron w katalogu: 11895
  • Oczekujące na akceptację: 2
   
 
 

Kategorie

Zobacz:Grafika komputerowa

 

Dział katalogu stron poświęcony witrynom internetowym o tematyce "Grafika, animacje, prezentacje". Znajdują się w nim witryny internetowe o charakterze informacyjnym, komercyjnym i społecznośćiowym. Foradyskusyjne i blogi grafikó, serwisy branżowe, firmy.

Zobacz szczegóły 

Katalogi stron i firm

 

Niniejszy spis jest starannie moderowany i zawiera wyłącznie waartościowe katalogi stron i firm. Katalogi regionalne, tematyczne, branżowe i ogólnotematyczne.

Zobacz szczegóły 

Komputery i sprzęt

 

Ta kategoria katalogu zawiera wpisy stron internetowych firm produkującyh i handlujących sprzętem komputerowym, serwisy z aktualnościami i nowinkami w branży komputerowej, serwisy komputerowe.

Zobacz szczegóły 

Oprogramowanie

 

Katalog oprogramowania i stron związanych tematycznie z softem. Fora dyskusyjne, blogi, informacje w sieci na temat programów, gier, skryptów, aplikacji, itd. Wszystko o oprogramowaniu w internecie.

Zobacz szczegóły 

Portale, wortale, serwisy

 

Jest specjalna kategoria naszego katalogu zawierająca adresy największych polskich portali, wortali branżowych, serwisów informacyjnych prezentujących informacje z Polski i ze świata.

Zobacz szczegóły 

Sklepy internetowe

 

Ten dział katalogu stron internetowych Hybryda zawiera adresy stron i informacje o sklepach internetowych, systemach i oprogramowaniu wspierającym realizowanie transakcji online. Witryny systemów e-commerce, porównywarki cen i wszystko co związane z handlem w sieci.

Zobacz szczegóły 

Społeczność internetowa

 

Katalog stron społecznościowych i tych, których głównym celem jest komunikacja międzyludzka. Wymiana poglądów, portale i serwisy tworzone dla internautów.

Zobacz szczegóły 

Usługi internetowe

 

W tej kategori umieszczone są strony poświęcone usługom świadczonym w internecie lub za pośrednictwem internetu. Usługi agencji interaktywnych, firm zajmujących się marketingiem internetowym, tworzeniem i obsługą witryn oraz doradztwem w branży IT.

Zobacz szczegóły 

Najlepiej oceniane strony

Energooszczędne okna i drzwi

śr. ocena: 4.75 oceniany: 616 razy

Melma - Projektowanie stron Łódź

śr. ocena: 4.52 oceniany: 16793 razy

Cisna - noclegi u Mirosławy

śr. ocena: 4.47 oceniany: 53 razy

Polskie-Strony.org - Katalog polskich stron www

śr. ocena: 4.41 oceniany: 15298 razy

NAP-KOM Naprawa Komputerów

śr. ocena: 4.3 oceniany: 71 razy

Zobacz cały ranking

 

Zadaniem tego katalogu stron internetowych jest gromadzenie adresów wartościowych witryn wraz z krótkimi opisami. Katalog oparty jest o unikalny skrypt, który nie jest powszechnie dostępny i nie będzie powielany, co zapewni jego wysoką jakość.

katalog stron BIGJO