| |
 
 

Muzyka i taniec

 

Katalog stron muzycznych, witryn podejmujących tematykę tańca. Taniec towarzyski, taniec latynoamerykański, taniec ludowy, balet, i wszelkie inne formy zjawisk ruchowych. Wszystko o muzyce, muzykach i instrumentach oraz wydarzeniach w świecie tańca i mozyki.

Statystyki

 
  • Kategorii: 8
  • Podkategorii: 58
  • Stron w katalogu: 11614
  • Oczekujące na akceptację: 2
 
Subskrybuj RSS
 
 

Kategorie

Zobacz:Chór Pueri Claromontani

 

http://www.puericlaromontani.eu

  • Dodano: 01-12-2008

Chór Pueri Claromontani

11 lutego 2003 roku odbyła się pierwsza próba. Tego samego dnia chór przyjął nazwę Jasnogórski Chór Chłopięco - Męski "Pueri Claromontani", czyli "Chłopcy Jasnogórscy". 18 lipca 2003 roku w piśmie od Polskiej Federacji "PUERI CANTORES" czytamy: "Podczas Walnego Zgromadzenia Polskiej Federacji PUERI CANTORES, które odbędzie się na wiosnę 2004 r. zaakceptowana zostanie nowa nazwa chóru chłopięcego..." Od dnia 01 września 2005 roku nastąpiły zmiany w podziale obowiązków wśród dyrygentów chórów jasnogórskich. Dyrygentem Jasnogórskiego Chóru Chłopięco - Męskiego "Pueri Claromontani" został pan Jarosław Jasiura. 19 stycznia 2007 roku założone zostało Stowarzyszenie "Jasnogórska Szkoła Chóralna". Cele Stowarzyszenia realizowane będą m.in. poprzez: prowadzenie szkoły chóralnej (jak do tej pory jedynej przyklasztornej w Polsce), pomoc, wsparcie i opiekę nad chórami oraz zespołami muzycznymi działającymi przy Narodowym Sanktuarium na Jasnej Górze, prowadzenie działalności kulturalnej, organizowanie przedsięwzięć artystycznych (recitali, koncertów, festiwali, warsztatów), promowanie dzieci i młodzieży uzdolnionej artystycznie. Obecnie nasz chór liczy ponad 120 członków w wieku od 7 do 14 lat.

Oceniono na 4.0 pkt

Tagi

E-mail: *
Imię:  
Treść: *
* - pola wymagane
E-mail: *
Imię: *
Treść: *
* - pola wymagane

Najlepiej oceniane strony

Energooszczędne okna i drzwi

śr. ocena: 4.75 oceniany: 615 razy

Melma - Projektowanie stron Łódź

śr. ocena: 4.52 oceniany: 16793 razy

Cisna - noclegi u Mirosławy

śr. ocena: 4.47 oceniany: 53 razy

Polskie-Strony.org - Katalog polskich stron www

śr. ocena: 4.41 oceniany: 15298 razy

NAP-KOM Naprawa Komputerów

śr. ocena: 4.3 oceniany: 71 razy

Zobacz cały ranking

 

Zadaniem tego katalogu stron internetowych jest gromadzenie adresów wartościowych witryn wraz z krótkimi opisami. Katalog oparty jest o unikalny skrypt, który nie jest powszechnie dostępny i nie będzie powielany, co zapewni jego wysoką jakość.

katalog stron BIGJO