| |
 
 

Usługi

 

Usługi są to działania oferowane w celu uzyskania korzyści majątkowej, więc w tej kategorii znajdują się głównie stron firm świadczących usługi niezależnie od swojej branży. Usługi dla firm, dla biznesu, oraz dla osób indywidualnych.

Statystyki

 
  • Kategorii: 8
  • Podkategorii: 58
  • Stron w katalogu: 11895
  • Oczekujące na akceptację: 2
 
Subskrybuj RSS
 
 

Kategorie

Zobacz:Bioart.com.pl

 

http://www.bioart.com.pl

  • Dodano: 09-03-2018

Bioart.com.pl

Bioart jest profesjonalną pracownią świadczącą usługi projektowe i wykonawcze w zakresie kształtowania zieleni. Dla nas najlepszą inspiracją jest natura, nie narzuca ona skostniałych form i sztywnych struktur. Siłą naszej firmy jest wykwalifikowana i doświadczona kadra. Nasze umiejętności potwierdzają wieloletnie doświadczenie i wiedza ciągle zdobywana na szkoleniach w kraju i za granicą. Pracujemy rzetelnie, z zaangażowaniem i starannością. Mogą mieć Państwo pewność , że tworzone przez nas projekty będą urzeczywistnieniem Państwa marzeń i prawdziwym dziełem sztuki. Jedną z głównych zasadą firmy Bioart jest indywidualne planowanie i realizowanie każdego zlecenia według gustu i potrzeb Klienta. Wykonujemy projekty zieleni towarzyszącej obiektom architektonicznym, komunikacyjnym oraz projekty rewaloryzacji ogrodów zabytkowych, inwentaryzacje parków i projekty terenów rekreacyjnych. Realizujemy aranżację wnętrz w zakresie dekoracji zielenią sztuczną i żywą. Tworzymy ciekawe i oryginalne rozwiązania oparte na najnowszych technologiach. W trosce o Państwa ogrody współpracujemy z profesjonalnymi gospodarstwami szkółkarskimi, zapewniając zastosowanie najlepszej jakości materiału roślinnego. Pracujemy na dobrym i sprawdzonym sprzęcie renomowanych firm, aby świadczone przez nas usługi były jak najwyższej jakości.

Oceń stronę:

Tagi

E-mail: *
Imię:  
Treść: *
* - pola wymagane
E-mail: *
Imię: *
Treść: *
* - pola wymagane

Najlepiej oceniane strony

Energooszczędne okna i drzwi

śr. ocena: 4.75 oceniany: 616 razy

Melma - Projektowanie stron Łódź

śr. ocena: 4.52 oceniany: 16793 razy

Cisna - noclegi u Mirosławy

śr. ocena: 4.47 oceniany: 53 razy

Polskie-Strony.org - Katalog polskich stron www

śr. ocena: 4.41 oceniany: 15298 razy

NAP-KOM Naprawa Komputerów

śr. ocena: 4.3 oceniany: 71 razy

Zobacz cały ranking

 

Zadaniem tego katalogu stron internetowych jest gromadzenie adresów wartościowych witryn wraz z krótkimi opisami. Katalog oparty jest o unikalny skrypt, który nie jest powszechnie dostępny i nie będzie powielany, co zapewni jego wysoką jakość.

katalog stron BIGJO