| |
 
 

Przemysł i produkcja

 

Strony ziązane z działalnością wytwórczą. Przetwarzanie zasobów naturalnych w środki pracy. Przemysł paliwowo-energetyczny, metalurgiczny, elektromaszynowy, chemiczny, mineralny, spożywczy, lekki i inne.

Statystyki

 
  • Kategorii: 8
  • Podkategorii: 58
  • Stron w katalogu: 6862
  • Oczekujące na akceptację: 2271
 
Subskrybuj RSS
 
 

Kategorie

Dodawaj i głosuj na blogi
Ranking blogów

Zobacz:



Producent tektury falistej

 

http://www.papierotechnika.com

  • Dodano: 26-01-2009

Producent tektury falistej

Papierotechnika została założona w 2004r. Głównym zamierzeniem gospodarczym jest produkcja tektury falistej oraz handel i usługi związane z branżą papierniczą. W ofercie posiadamy między innymi tekturę 2, 3, 5-warstwową, pudełka, kartony w dowolnym rozmiarze, przekładki, papier makulaturowy a także folię bąbęlkową, folię stretch, piankę poliuretanową oraz taśmy samoprzylepne. Produkujemy tekturę w belach o dowolnych szerokościach od 30 cm do 120 cm i długościach od 10 mb do 200 mb. Dostarczamy produkty własnym transportem pod wskazany adres.

Oceń stronę:

Tagi

E-mail: *
Imię:  
Treść: *
* - pola wymagane
E-mail: *
Imię: *
Treść: *
* - pola wymagane

Najlepiej oceniane strony

Melma - Projektowanie stron Łódź

śr. ocena: 4.53 oceniany: 16769 razy

Polskie-Strony.org - Katalog polskich stron www

śr. ocena: 4.42 oceniany: 15266 razy

Portal dla każdego

śr. ocena: 3.2 oceniany: 1024 razy

Zobacz cały ranking

 

Zadaniem tego katalogu stron internetowych jest gromadzenie adresów wartościowych witryn wraz z krótkimi opisami. Katalog oparty jest o unikalny skrypt, który nie jest powszechnie dostępny i nie będzie powielany, co zapewni jego wysoką jakość.

katalog stron BIGJO