Strony internetowe w katalogu stron Hybryda związane z branżą odzieżową. Firmy produkujące ubrania, obuwie, tekstylia, artykuły dla branży odzieżowej. Sklepy i giełdy zajmujące się handlem ubraniami i obuwiem. Usługi krawieckie i przemysł odzieżowy. Wszystko co związane z okryciami ciała. Również bielizna, ozdoby, biżuteria, dodatki. Kateogria zawiera również strony o biżuterii złotej, srebrnej, ręcznie robionej oraz innych dodatki i ozdobach.
KategorieChmura tagówZobacz: |
Marcin Waśka - stylowniahttp://www.stylownia.za.pl/
Nazywam się Marcin Waska. Moim rodzinnym miastem jest Wałbrzych. Ukończyłem studia z animacji kultury. Obecnie spełniam sie zawodowo i twórczo we Wrocławiu, gdzie pracuję oraz uczęszczam do Szkoły Projektowania Ubioru. Jeśli podobają się Tobie moje prace, albo chciałabyś podzielić się jakimiś uwagami na ich temat - napisz do mnie.Zajmuję się biżuteria, kolczykami, robię także kartki świąteczne oraz okolicznościowe na zamówienie indywidualne.
Tagi |
Zadaniem tego katalogu stron internetowych jest gromadzenie adresów wartościowych witryn wraz z krótkimi opisami. Katalog oparty jest o unikalny skrypt, który nie jest powszechnie dostępny i nie będzie powielany, co zapewni jego wysoką jakość.