Kategoria "Handel, sklepy, hurtownie" poświęcona jest firmom zajmującym się handlem tradycyjnym i usługami bezpośrednio związanymi ze zbytem i nabywaniem produktów. Znajdą tu Państwo adresy stron internetowych przedsiębiorstw handlowych, firm świadczących usługi dla handlowców i obsługujących ten sektor rynku oraz pozostałe strony związane z handlem i sklepami tradycyjnymi. Dział katalogu poświęcony handlowi i sklepom.
KategorieChmura tagówZobacz: |
Zabawki dla dziecihttp://www.manhattantoy.pl
Zabawa to odkrywanie i eksplorowanie, radość i rozwój, nauka i wiele więcej. Dokładamy wszelkich starań, by produkowane przez nas zabawki były innowacyjnie zaprojektowane, by inspirowały małych odkrywców. Najwyższe standardy jakości sprawiają, że nasze zabawki są trwałe i bezpieczne. Wychodzimy z założenia, że zabawki to nie tylko zabawa. Wspomagają rozwój dziecka, pomagają poznawać świat, uspołeczniają. Nasze zabawki dostarczają dziecku wielu wrażeń, zapewniają stymulację wizualną, dotykową, dają nieograniczone możliwości kreatywnego eksplorowania. Manhattan Toy jest pionierem w wykorzystaniu niestandardowych materiałów do wyrobu zabawek.
Tagi |
Zadaniem tego katalogu stron internetowych jest gromadzenie adresów wartościowych witryn wraz z krótkimi opisami. Katalog oparty jest o unikalny skrypt, który nie jest powszechnie dostępny i nie będzie powielany, co zapewni jego wysoką jakość.