| |
 
 

Firmy, branże

 

Ta kategoria zawiera strony internetowe posegregowane według odpowiadających im branż. Katalog wg. branż zawiera strony firmowe, korporacyjne, strony instytucji, serwisy informacjne, witryny z aktualnościami branzowymi, portale branżowe i wszystkie inne dotyczące konkretnej dziedziny gospodarki.

Statystyki

 
  • Kategorii: 8
  • Podkategorii: 58
  • Stron w katalogu: 11895
  • Oczekujące na akceptację: 2
   
 
 

Kategorie

Zobacz:Artykuły dla domu

 

Kategoria stron dotyczących aranżacji, wykończenia i wyposażenia wnętrz domów. Projektowanie ogrodów. Serwisy społecznościowe, aktualne trendy, fora dyskusyjne, blogi.

Zobacz szczegóły 

Budownictwo i nieruchomości

 

Budownictwo to bardzo rozległa branża obejmująca działalność produkcyjną oraz usługową. Rynek handlu nieruchomościami. Zapraszamy do dodawania stron związanych z budownictwem, domami, mieszkaniami, oraz strony deweloperów.

Zobacz szczegóły 

Druk i poligrafia

 

Kategoria stron internetowych powiązanych tematycznie z zagadnieniem druku i poligrafi. Techniki wielokrotnego powielania tekstu i grafiki, firmu branży drukarskiej, usługi poligraficzne i inne.

Zobacz szczegóły 

Elektrotechnika

 

Katalog stron związanych z wykorzystaniem elektryczności i magnetyzmu. Sprzęt elektroniczny, sprzedaż i naprawa urządzeń. Strony firmowe i informacyjne oraz fora internetowe i blogi.

Zobacz szczegóły 

Gastronomia, Lokale, Art. spożywcze

 

Kategoria gastronomia zawiera adresy stron internetowych poświęconych artykułom spożywczym, lokalom oferującym usługi gastronomiczne, serwisy kulinarne, internetowe poradniki, oraz wiele innych linków do miejsc powiązanych z tematem gastronomia.

Zobacz szczegóły 

Handel, sklepy, hurtownie

 

Dział katalogu stron Hybryda "Handel, sklepy, hurtownie" poświęcony jest przedsiębiorstwom zajmującym się handlem tradycyjnym i usługami bezpośrednio związanymi ze zbytem i nabywaniem produktów.

Zobacz szczegóły 

Marketing i reklama

 

Marketing i reklama ma na celu odnajdywanie potencjalnych odbiorców produktów i usług oraz zaspokajanie ich potrzeb. Nakłanianie do kupna określonego towaru lub skorzystania z usługi.

Zobacz szczegóły 

Odzież

 

Firmu usługowe i produkcyjne z branży odzieżowej, tekstylnej i krawieckiej. Przemysł odzieżowy, handel ubraniami. Witryny internetowe firm, sklepów, serwisy informacyjne dotyczące ubrań i dziedzin związanych z ich produkcją oraz dystrybucją.

Zobacz szczegóły 

Przemysł i produkcja

 

Katalog stron o pozyskiwaniu i przetwarzaniu surowców naturalnych na skalę masową. Strony firm i instytucji wszystkich sektorów przemysłu ciężkiego i lekkiego. Portale wszystkich sektorów przemysłu.

Zobacz szczegóły 

Radiofonia i telewizja

 

Katalog stron związanych z branżami "Radio" i "Telewizja". Witryny związane z zagadnieniami przesyłania obrazu i dzwięku za pomocą fal elektromagnetycznych. Wszystkie strony związane z telwizją i radiem, nie tylko w internecie.

Zobacz szczegóły 

Rolnictwo, przyroda

 

Strony internetowe związane ze środowiskiem naturalnym. Witryny o rolnictwie, ekologii, roślinach, zwierzętach. Instytucje, firmy, związki rolników, organizacje przyrodnicze.

Zobacz szczegóły 

Transport, łączność

 

Katalog stron firm usługowych sektora transportowo-logistycznego gospodarki. Zagadnienia związane z logistyką i transportem. Łączność i komunikacja w internecie.

Zobacz szczegóły 

Usługi

 

Kategoria stron internetowych związanych z usługową działalnością gospodarczą. Witryny firm oferujących usługi we wszystkich branżach. Nieprodukcyjna działalność gospodarcza.

Zobacz szczegóły 

Zdrowie, uroda, medycyna

 

W tej kategorii znajdują się witryny internetowe o medycynie, strony firm produkujących lekarstwa, suplementy diety, kosmetyki. Salony odnowy biologicznej, terapeuci, salony masażu. Wszystko co związane z ludzkim ogranizmem.

Zobacz szczegóły 

Maszyny, narzędzia, urządzenia

 

Dział stron www o maszynach, urządzeniach i narzędziach stosowanych we wszystkich branżach. Do tego działui należą witryny internetowe serwisów maszyn i urządzeń, producenci i dystrybutorzy narzędzi oraz strony firm.

Zobacz szczegóły 

Najlepiej oceniane strony

Energooszczędne okna i drzwi

śr. ocena: 4.75 oceniany: 616 razy

Melma - Projektowanie stron Łódź

śr. ocena: 4.52 oceniany: 16793 razy

Cisna - noclegi u Mirosławy

śr. ocena: 4.47 oceniany: 53 razy

Polskie-Strony.org - Katalog polskich stron www

śr. ocena: 4.41 oceniany: 15298 razy

NAP-KOM Naprawa Komputerów

śr. ocena: 4.3 oceniany: 71 razy

Zobacz cały ranking

 

Zadaniem tego katalogu stron internetowych jest gromadzenie adresów wartościowych witryn wraz z krótkimi opisami. Katalog oparty jest o unikalny skrypt, który nie jest powszechnie dostępny i nie będzie powielany, co zapewni jego wysoką jakość.

katalog stron BIGJO